Efekty rytuału w postaci zmiany zachowania naszego partnera to z pewnością najbardziej oczekiwana chwila u osób, które zgłaszają się do mnie z prośbą o pomoc. Mogą one być różne, czasami bardzo wyraźne, innym razem działanie może rozwijać się stopniowo. W sytuacji, gdy nie ma jeszcze pewnych efektów, osoba, o którą walczymy może przejawiać pewne wahania, raz może szukać z nami kontaktu, innym razem – znowu się od nas oddalać. Stan taki trwa do czasu pojawienia się pełnych efektów, a my na nowo możemy być szczęśliwi u boku naszej ukochanej osoby.

Wiele osób pyta, jaki jest czas trwania rytuału, czy jego działanie jest trwałe. Na to pytanie odpowiedziałam już po części w jednym z poprzednich wpisów. W przypadku białej magii, gdzie uczucia osoby będącej pod jej wpływem są szczere można mówić o trwałym związku na wiele lat. Do tych rytuałów należy rytuał miłosny na konkretną osobę (składający się z 7 bądź 14 sesji) oraz rytuał egipski. Decydując się na takie rozwiązanie możemy mieć również pewność, że nie pojawią się efekty uboczne, o których pisałam już na blogu.

Sytuacja wygląda inaczej w przypadku spętania. Tak jak już wspominałam we wcześniejszych wpisach, rytuał ten nie wywołuje naturalnych uczuć u naszego partnera. Nie ma tu miejsca na szczere uczucia. W tej sytuacji możliwych jest parę scenariuszy. Może być tak, że osoba, która znajduje się pod wpływem rytuału będzie z nami, jednak będzie to związek nieszczęśliwy. Nie będzie tu miejsca na miłość, a często mogą pojawiać się kłótnie. Spętanie, mimo iż proponowane przez wiele osób jako rozwiązanie bardzo silne oraz bezwzględne może również stracić swoją moc, gdy osoba spętana napotka na prawdziwą miłość.

[kkstarratings force]

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 3 Średnia: 5]

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: