Talizmany to przedmioty, które towarzyszą wielu z nas. Nosimy je w przekonaniu, że przynoszą szczęście oraz rozwiązują nasze problemy. Posiłkują się nimi również osoby, które nie mają szczęścia w miłości, często w zastępstwie rytuału miłosnego. Na pierwszy rzut oka talizmany mają nam więc służyć, czynić dobro. Jednak, czy zawsze tak jest?

Zanim zdecydujemy się nabyć przedmiot posiadający energię, trzeba znać źródło jego pochodzenia, a właściwie osobę, która go przygotowała. Nabycie źle przygotowanego talizmanu w najlepszym przypadku skończy się tym, że nie będzie on na nas w żaden sposób oddziaływał, może jednak zdarzyć się też tak, że osoba, która go naenergetyzowała nie miała dobrych intencji. W tym przypadku może to być źródłem wielu problemów. Osoba, która nosi przedmioty magiczne przygotowane w ten sposób często z początku nie jest świadoma, że nieszczęścia, jakie na nią spadają spowodowane są właśnie na skutek działania złych mocy, a gdy dojdzie do wniosku, że źródłem przykrości jest właśnie ten przedmiot – często jest już późno i naprawienie (o ile będzie możliwe) szkód może zająć dużo czasu.Talizmany, amulety, magia miłosna

Talizmany to nie jedyne przedmioty, które mogą oddziaływać na nas oraz nasze otoczenie. Tutaj warto wspomnieć również o amuletach. Różnica pomiędzy tymi dwoma przedmiotami sprowadza się do tego, że ten pierwszy ma za zadanie przyciągać dobrą energię, natomiast amulet – odpychać. Nie są to jedyne różnice, wiele zależy od osoby, które taki przedmiot dla nas przygotuje.

Na koniec chciałam również wspomnieć o pierścieniu Atlantów, który rzekomo jest pamiątką tej mitycznej cywilizacji. W rzeczywistości jego pochodzenie budzi dużo wątpliwości oraz kontrowersji, natomiast mimo, że z założenia ma przynosić szczęście, jest źródłem wielu problemów osoby, która go posiada.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 12 Średnia: 5]

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: